Úplňková meditace

Úplňkové meditace se konají za ostatních úplňků v roce. Probíhají v ženských kruzích s měsíční matkou (Moon Mother®) zasvěcenou Mirandou Gray v den úplňku, před nebo po něm mimo termíny pěti úplňkových večerů celostvětového požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing®.

Cesta k autentickému ženství

Meditace se zaměřuje na konkrétní téma, určitý aspekt ženství symbolizovaný různými barevnými paprsky měsíčního světla pro jednotlivou meditaci. Každý úplněk tak přináší jiné energie, abychom pomohli konkrétním oblastem nás samých.

Úplňkové meditace jsou léčením a podporou, kráčíme-li jemnou cestou k autentické vědomé ženskosti. Během této nádherné a hluboce milující meditace vdechnete laskavé hojivé energie do vašeho lůna a procítíte účinek na všech úrovních vašeho bytí.

Meditační večer je učen pro všechny ženy, jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností. Nemusíte mít fyzicky dělohu, můžete být v jakékoliv fázi menstruačního cyklu. Poznání naší cyklické ženské podstaty je dar, který dáváte nejen sobě, ale též svým blízkým i Matce Zemi.​​​​​​

Můžete vzít kamarádku, sestru, maminku, dceru. Žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o oslavu našeho ženství, vyjádření schopnosti přijímat a milovat sebe sama, vnímat svoji sílu a lásku.

Čím více žen se společné meditace zúčastní, tím více léčivé energie budeme sdílet a projektovat do světa kolem nás. Je to váš příspěvek pro lepší život na Zemi.