Úplňková meditace Womb Blessing® - Léčení mateřské linie předků

Jednodenní
05. 10. 2022 - od 17:00 do 19:00
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 390
0 volných míst

Hluboko v sobě, ve svých tělech, ve své DNA si neseme vzorce celé své mateřské linie, svých dávných předků...Slova propsaná do našeho těla, podvědomé mysli. Uvolnění....Využijte tento večer a nalaďte se na všechny ženy, které byly před vámi a jejichž esenci v sobě chováte.

Hluboko ve své buněčné paměti neseme spojení se všemi těmito ženami, s jejich traumaty, bolestí a utrpení, ale stejně tak s jejich silou, odvahou, nápaditostí a moudrostí.  Zažijte během říjnového požehnání lůna Womb Blessing® proměnu do archetypu Vědmy, transformaci, jíž současně prochází i Matka Země. Sdílejte neviditelnou, ale přítomnou energii. Léčením své mateřské linie léčíte zároveň linie předků ostatních žen, neboť vaši předkové jsou předkové ostatních žen světa. A všechny jsme od nepaměti sestry jedné rodiny žen.

Pokud se doba říjnového Požehnání shoduje s vaší menstruací, jste tak intenzivněji napojena na energii Matky Země a tato meditace bude silnější a účinnější. 

 

Co zažijete...program meditačního setkání

zvědomnění vnitřního obrazu předků - tvorba panenky ženské rodové linie

meditace požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

meditace sdílení

meditace požehnání Země - jóni

meditace "Léčení mateřské linie předků"

 

 

Jana Černotová

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


 • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 755 93 106
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:
 • ČSOB, a.s. č.ú. 240086931/ 0300
  částka: 390 Kč 
  variabilní symbol: 05102022

           do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 3 dnů od odeslání přihlášky
 • Po zaúčtování platby obdržíte pokyny ke kurzu