Úplňková meditace Womb Blessing® - Hojnost v životě

Jednodenní
11. 08. 2022 - od 17:00 do 19:00
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 390
0 volných míst

Matka Země nám přináší energii hojnosti - čas sklizně, čas plodů. Využijme to, co příroda zrcadlí, využijme tuto sílu k podpoře našich vlastních plánů, projektů, snů.  Prozkoumejme svůj vztah k hojnosti, jsme jí otevřené? Zasejme semínka našich snů, dovolme jim růst a přiveďme je k plnosti. Meditace hojnosti nás spojuje s energiemi země a místa, kde žijeme. Zažijte archetypální cestu k probuzení. Sdílejte neviditelnou, ale přítomnou energii tisíců žen po celém světě, které vám pomohou zhmotnit vaše sny.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

 

Co zažijete...program meditačního večera

meditace vztahu k hojnosti v životě

zvědomění vnitřního obrazu hojnosti v životě - kreativní část

meditace požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

meditace sdílení

meditace požehnání Země - jóni

meditace vytváření hojnosti

Jana Černotová

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


 • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 755 93 106
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:
 • ČSOB, a.s. č.ú. 240086931/ 0300
  částka: 390 Kč 
  variabilní symbol: 11082022

           do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 3 dnů od odeslání přihlášky
 • Po zaúčtování platby obdržíte pokyny ke kurzu