Úplňková meditace - WB® Full Moon Meditation - Rovnováha

Jednodenní
09. 09. 2022 - od 17:00 do 18:15
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 290
0 volných míst

Cítíte se neukotvené anebo příliš pevně stojíte nohama na Zemi? Máte pocit, že jen lítáte v oblacích? Ztratily jste rovnováhu? Vydáme se na cestu k vnitřní léčitelce. Nalaďte se se mnou na své srdce, které je mostem mezi nebem a zemí. 

"Jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak vně" je stará metafyzická pravda. Jak na nebi (v mysli), tak na zemi (v těle). Mostem pro nalezení rovnováhy je srdce člověka. Společně v nás balancuje energie Matky Země a Matky Měsíce. Symbolem středu a propojení všeho je Strom života, jehož kořeny vrůstají do hlubin Matky Země a větve se dotýkají Nebes. 

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

.

Co zažijete...program meditačního setkání

relaxačně vizualizační cvičení k povzbuzení ženského energetického centra

tvorba obrazu životní rovnováhy

meditace Cesta ke vnitřní léčitelce

meditace stromu lůna - WB® Meditation

meditace paprsku - který přináší celistvost, uvolnění od stresu, abychom zářily vřelostí, dobrotou a požehnáním

 

 

 

Jana Černotová

 

 

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


 • organizátor kurzu:  Joga Magnolie s.r.o. IČ: 045 04 992
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:
 • ČSOB, a.s. č.ú.  272436748/ 0300
  částka: 290 Kč 
  variabilní symbol: 09092022

           do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 3 dnů od odeslání přihlášky
 • Po zaúčtování platby obdržíte pokyny ke kurzu