SoulCall

Jednodenní
07. 06. 2023 - od 17:00 do 19:00
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 690
5 volných míst

Podvečer hojivého vizualizačně konstelačního prožitkového rituálu.

Vytvoříme léčivý kanál pro část ticha, studu a nepřiznaného smutku spojeného se ztrátou. Workshop je učen všem ženám, které prožily ztrátu miminka a hledají cestu, jak se s touto ztátou vyrovnat.

Co zažijete...

Hojivý proces započne přijetím miminka, jeho energie, do našeho života, pojmenováním a přivítáním do vaší rodové linie, komunity. Vyjádřením všech emocí, které k miminku cítíme, přestože jeho čas zde byl jen omezený. To nám nebrání vyjádřit hluboké city, které s tímto setkáním jsou spojené. Naopak, zde v bezpečném prostoru dáme této vlně prostor. Poskytneme děťátku  ten nejplnější zážitek lásky, jaký mohlo obdržet. A tento prožitek darujeme i sobě. I my potřebujeme prožít svůj díl bezpodmínečné lásky, oddanosti, ať už byla zkušenost, pro kterou miminko jen krátce přišlo, jakákoliv. Neboť i nám tak darovalo jedinečnou zkušenost a je hodno naší podpory a respektu. 

V další části rituálně posuneme energetický vzorec od vítání a lásky k přípravě a podpoře jeho přechodu na druhý břeh. Můžeme vyjádřit smutek a truchlit nad jeho odchodem.

Jak bychom jako truchlící rodič mohli vnímat intenzitu svých emocí, aniž bychom uznali za platné, existující a smysluplné to, co jsme ztratili? Právě velká vlna truchlící energie je pohonem pro duši mířící zpět na druhý břeh. Zde se nám otevírá prostor ocenit nejen tuto duši, ale i náš vztah k ní. Vyjádřit modlitby k procesu oddělení a propuštění, který je současně podporovaný energií trvalého spojení a pamětí. Pokud chceme najít mír, potřebujeme ve svém srdci vytvořit prostor, kde miminko budeme nosit navždy. Právě ono souběžné propuštění a ukotvení v srdci je jádrem každého vypořádání se se smrtí.

Na závěr se uvolníme a otevřeme radosti a Životu.

Jana Černotová

 • organizátor kurzu: Joga Magnolie s.r.o. IČ: 04504992
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:
 • ČSOB, a.s. č.ú. 272436748/ 0300 
  částka: 690 Kč
  variabilní symbol: 07062023

 •            do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 10 dnů od odeslání přihlášky, nejpozději však do 15. 5. 2023
 • Po zaúčtování platby obdržíte pokyny ke kurzu
 • Pro snadnou a rychlou platbu použijte QR kód níže (termín splatnosti můžete upravit) ⇒