Celosvětová úplňková meditace paprsku - "The Womb Blessing® Full Moon Meditation"

Jednodenní
24. 06. 2021 - od 17:15 do 18:45
ŽIVĚ on line pod vedením
Cena: 290
10 volných míst

Prožijme v našem ženském kruhu červnovou úplněkovou meditaci roku 2021. Vše povstává z temnoty. Co nyní považuji za překážku na cestě, může být vstupní bránou. Rozprostřeme svou lásku a porozumění, abychom objaly celou zemi a vše, co je na ní. Otevřeme se lásce, kreativní ženské podstatě, a léčivé přítomnosti posvátného ženství. Přijměte dary ženské cykličnosti.

Tématem večera je černý a oranžový paprsek. Černý paprsek temné matky nám přináší ženskou moudrost a spojení s božským zdrojem. Moudrost jejího ženství nás učí otevřít se citům, vášním, neboť projdeme li temnotou vlastního stínu, můžeme vstoupit do světla vědomí.  V nekonečné temnotě na nás čekají zárodky našich nekonečných možností. Oranžový paprsek je zábleskem světla nového. Je čas nechat staré struktury odejít a zaměřit se na vše tvůrčí. Oranžová je též světlem sounáležitosti, abychom mohli ženskou moudrost šířit prostřednictvím sdílení a komunity.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Určeno pro vás, vaše kamarádky, maminky, babičky, sestry, dcery, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství. O sdílení hodnot, postojů a vnitřního nastavení.

Výhody on line lekce:

 • na jeden klik jste se mnou a můžeme spolu sdílet čas, ať jste kdekoliv
 • nemusíte čekat, až za vámi přijedu nebo až se otevřou studia
 • připojíte se z pohodlí domova, chaty, hotely - přihásíte se odkudkoliv
 • i když to máte daleko, můžete být se mnou a zažít meditační večer s dalšími ženami
 • cvičíte v intimním prostředí
 • ušetříte čas a peníze za dopravu do studia, čas hledáním parkovacího místa
 • potřebujete standardní vybavení, postačí i chytrý telefon
 • přihlášení je jednoduché přes odkaz, nestahujete žádné aplikace

Co zažijete...program meditačního setkání

podpůrná cvičení před meditací - cvičení přijetí úplňkových energií 

meditaci požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

úplňková meditace paprsku - červnová ve znamení světle modré symbolizující nebe - mysl a zelené země - tělo - projevené

rituál Země - jóni

spirituální poselství pro každou z vás

 

 

Jana Černotová

V úplňkových dnech mezi hlavními úplňky v roce tj. mezi meditačními večery Celosvětového požehnáními lůna v linii Mirandy Gray, probíhají Celosvětové úplňkové meditace paprsku - na tuto se právě přihlašujete. Každý úplněk nabízí jinou energii, každý meditační večer se koná pod vlivem jiné energie - "měsíčního paprsku jiné barvy". Březnový proběhne ve znamení růžového a bíleho spektra - mateřské růžové láskyplné odstíny pomáhají prosytit naše vztahy láskou a něhou a uvolnit nás z pout vztahů, které nejsou vyjádřením bezúplatné lásky. Okouzlující jemné bělostné paprsky nás doslova obalí energií bezpodmínečné lásky a prosytí světlem tak, abychom tuto lásku mohli plně sdílet se Světem.

 

Podrobnosti k živé on line lekci:

 • kurzy probíhají na on line platformě LIVESTORM, ale ŽIVĚ; nejedná se o video kurz
 • obdržíte vše, co na studiovém kurzu, můj čas a moji péče
 • kvalita setkání i distanční výuky je zachována - stejná časová dotace, struktura kurzu, platforma umožňuje společnou komunikaci ve skupině, kontrolu ze strany lektora, klást otázky apod.
 • vysvětlujeme, sdílíme, cvičíme, opakujeme, jednotlivě kontrolujeme
 • pro přihlášní do on line místnosti obdržíte link, vstup jedním proklikem
 • přihlásit se můžete přes počítač, tablet, notebook nebo chytrý telefon

 

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


 • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 755 93 106
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:

ČSOB, a.s. č.ú. 240086931/ 0300
částka: EARLY BIRD 290 Kč při úhradě kurzu tj. připsání kurzovného na účet organizátora do 10. 6. 2021 včetně, poté cena 350 Kč
variabilní symbol: 24062021
do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přihlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 5 dnů od odeslání přihlášky
 • Po zaúčtování platby obdržíte odkaz pro vstup do on line cvičební místnosti včetně instrukcí

Přihlásit se na kurz