Celosvětová meditace požehnání lůna Womb Blessing® "Obnova ženského lůna" Ostrava

Jednodenní
18. 02. 2022 - od 18:30 do 21:15
Sundara, Dvorní 756/9, Ostrava - Poruba
Cena: 550
9 volných míst

Prožijme společně první požehnání lůna Womb Blessing® roku 2022. Žena i Vesmír plyne v cyklech. Magický okamžik mezi koncem jednoho a začátkem druhého - moment střídání zimy a jara potencovaný úplňkovým přílivem - přímo vybízí k očistě, obnově a odložení věcí minulých. Meditace na obnovu ženského lůna nabízí očistu pro ženskou duši. Uvolněte se od lpění na starých prožitcích, vzpomínkách, emocích, vzorcích, stereotypech. Přijměte dar, které toto přechodové období v roce nabízí - odložte vše nežádoucí, zbavte se omezujícího a vstupte do nového cyklu s lehkostí a zářivější.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Určeno pro vás, vaše kamarádky, maminky, babičky, sestry, dcery, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství. O sdílení hodnot, postojů a vnitřního nastavení.

 

Co zažijete...program meditačního setkání

ženská bylinná napářka pro obnovu a posílení vašeho lůna i jako očistný rituál - zjistíte, jak na to, proč, k čemu to je, sdílení zkušeností

rituál očisty lůna

koláž vlastního lůna z přírodnin, textilu a obrázků, barev -  zvědomění vnitřního obrazu, síly a energie vlastního lůna

meditace požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

meditace sdílení

meditace požehnání Země - jóni

meditace na obnovu ženského lůna

 

 

Jana Černotová

 

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.


 • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 75593106
 • Údaje pro platbu a platební podmínky:
 • ČSOB, a.s. č.ú.  240086931/ 0300
  částka: EARLY BIRD 550 Kč při připsání kurzovného na účet organizátora do 2. 2. 2022 včetně, poté cena 650 Kč
  variabilní symbol: 18022022
  do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

 • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
 • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
 • Splatnost kurzovného do 5 dnů od odeslání přihlášky

Přihlásit se na kurz