Celosvětová meditace požehnání lůna Womb Blessing® "Kruh sester" Frýdek

Jednodenní
29. 11. 2020 - od 18:00 do 20:00
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 490
10 volných míst

Vytvořme posvátný prostor kruhu žen, hvězdný kruh všeho bytí, kruh, v němž vyslovíme hojivé modlitby za naše sestry - všechny ženy světa. Otevřeme se lásce a léčivé přítomnosti posvátného ženství.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Na akci můžete vzít i kamarádku, maminku, sestru, dceru, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství.

Co zažijete...

  • podpůrná cvičení, výroba "stužek kruhu sester" - modlitebního provázku
  • meditaci požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation
  • přijímání energie
  • meditaci sdílení
  • meditaci a rituál Země - jóni
  • meditaci léčivý kruh sester
  • Womb healing ® - Léčení lůna ® , energetická technika pro lepší integraci energií požehnání  
Jana Černotová


Organizátor kurzu: Joga Magnolie s.r.o.

Údaje pro platbu a platební podmínky:
ČSOB, a.s. č.ú. 272436748/ 0300
částka: 490 Kč
variabilní symbol: 01122020
do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení


Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši, místo na kurzu je rezervováno na základě přijaté platby. Splatnost kurzovného je do 7 dnů od odeslání přihlášky.


Celosvětové požehnání lůna -  Womb Blessing®  se koná v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec.  Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás, můžete je absolvovat i opakovaně, neboť každé setkání je jiné díky jedinečné skupině žen, která se sejde.

Zažijete probuzení a léčení ženské energie, cestu k autentickému ženství.  Obdržíte dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. Procítíte energii, která přináší obnovení naší přirozené čistoty a krásy, hojnosti a lásky, tvořivosti a magie, moudrosti a síly. Zažijte energii, která uvolňuje z pout minulosti, omezujících představ a očekávání, bolesti a obviňování. Energie, která nás vede k radosti a hravosti ducha a k vyjádření ženské síly a krásy. 

Přihlásit se na kurz