Úplňková meditace Womb Blessing® - Obnova ženského lůna s rituálem uvolnění

Jednodenní
03. 02. 2023 - od 17:00 do 19:30
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 490
0 volných míst

Prožijme společně první požehnání lůna Womb Blessing® roku 2023 . Žena i Vesmír plyne v cyklech. Magický okamžik mezi koncem jednoho a začátkem druhého - moment střídání zimy a jara potencovaný úplňkovým přílivem - přímo vybízí k očistě, obnově a odložení věcí minulých. Uvolněme bolesti a strachy, naše lůno je místo pro tvoření a zrození nového života. Meditace nabízí očistu pro ženskou duši. Uvolněte se od lpění na starých prožitcích, vzpomínkách, emocích, vzorcích, stereotypech. Přijměte dar, které toto přechodové období v roce nabízí - odložte vše nežádoucí, zbavte se omezujícího a vstupte do nového cyklu s lehkostí a zářivější.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Určeno pro vás, vaše kamarádky, maminky, babičky, sestry, dcery, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství. O sdílení hodnot, postojů a vnitřního nastavení.

 

Co zažijete...program meditačního setkání

rituál uvolnění - od mentálních bloků - oheň spálí vše, co nás omezuje a je nepotřebné

zvědomění vnitřního obrazu, síly a energie vlastního lůna - vašeho energetického centra 

meditační část

požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

meditace sdílení

meditace Země - jóni

meditace na obnovu ženského lůna

 

 

Jana Černotová

 

 

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


  • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 755 93 106
  • Údaje pro platbu a platební podmínky:
  • ČSOB, a.s. č.ú. 240086931/ 0300
    částka: 490 Kč
    variabilní symbol: 03022023

           do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
  • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
  • Splatnost kurzovného do 10 dnů od odeslání přihlášky nejpozději do 25. 1. 2023