Úplňková meditace - WB® Full Moon Meditation - Kouzelnice

Jednodenní
15. 06. 2022 - od 17:00 do 18:15
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 290
9 volných míst

Ponořte se se mnou do celistvosti, hojnosti, rovnosti, krásy a moudrosti. Objevte Kouzelnici v sobě, buďte Královnou svého života. Prožijme společně červnovou úplňkovou meditaci okořeněnou cvičením k potenciálu archetypu Kouzelnice. Poddejte se divoké tvořivosti, intuici, magii a duchovnosti. Rituálem se uvolníme od tlaků, vysokých očekávání a zodpovědnosti.

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Určeno pro vás, vaše kamarádky, maminky, babičky, sestry, dcery, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství. O sdílení hodnot, postojů a vnitřního nastavení.

 

Co zažijete...program meditačního setkání

rituál uvolnění a divoké tvoření

relaxačně vizualizační cvičení k povzbuzení ženského energetického centra

meditace požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation

meditace paprsku - který přináší celistvost, hojnost, krásu vyváženou moudrostí a proměňuje každodenní svět, aby naše aura a život zářily dobrotou a požehnáním

rituál Země - jóni

spirituální poselství pro každou z vás

 

 

Jana Černotová

 

 

Meditační večery Celosvětového požehnání lůna -  Womb Blessing®  Meditation v linii Mirandy Gray se konájí v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec. Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás. Tématem archetypálních meditací těchto konkrétních pěti úplňkových kruhů je obnova ženského lůna, přijetí ženské sexuality, hojnost v životě, léčení ženské linie předků a kruh sester. Můžete je absolvovat samostatně nebo uceleně všechny v jednom roce, ale i opakovaně, neboť každé setkání je jedinečné. Sledujte na našem webu harmonogram kurzů - Kurzy a termíny - využijte filtr Úplňkové meditace.

 


  • organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová IČ: 755 93 106
  • Údaje pro platbu a platební podmínky:
  • ČSOB, a.s. č.ú. 240086931/ 0300
    částka: EARLY BIRD 290 Kč při připsání kurzovného na účet organizátora do 6. 6. 2022 včetně, poté cena 390 Kč
    variabilní symbol: 15062022

           do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  • Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši
  • Přhlášení je dokončeno a místo rezervováno přijetím platby na účet
  • Splatnost kurzovného do 3 dnů od odeslání přihlášky

Přihlásit se na kurz