Celosvětová meditace požehnání lůna Womb Blessing® "Léčení mateřské linie předků" Frýdek

Jednodenní
31. 10. 2020 - od 18:00 do 20:00
centrum Magnolie, Na Půstkách 40, Frýdek-Místek
Cena: 490
0 volných míst

Hluboko v sobě, ve svých tělech, ve své DNA si neseme vzorce celé své mateřské linie, svých dávných předků...

Hluboko ve své buněčné paměti neseme spojení se všemi těmito ženami, s jejich traumaty, bolestí a utrpení, ale stejně tak s jejich silou, odvahou, nápaditostí a moudrostí.  Zažijte během říjnového požehnání lůna Womb Blessing® proměnu do archetypu Vědmy, transformaci, jíž současně prochází i Matka Země. Sdílejte neviditelnou, ale přítomnou energii. Léčením své mateřské linie léčíte zároveň linie předků ostatních žen, neboť vaši předkové jsou předkové ostatních žen světa. A všechny jsme od nepaměti sestry jedné rodiny žen.

Pokud se doba říjnového Požehnání shoduje s vaší menstruací, jste tak intenzivněji napojena na energii Matky Země a tato meditace bude silnější a účinnější. 

Meditační večer je učen  pro všechny ženy v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, ať už mají nebo nemají dělohu nebo aktivní menstruační cyklus. Společně vyjádříme krásu a sílu naší cyklické ženské duše. Přijmeme dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. 

Na akci můžete vzít i kamarádku, maminku, sestru, dceru, žádné předchozí zkušenosti (ani s jógou) nejsou potřeba, jde o nás, naše ženství.

Co zažijete...

  • podpůrná cvičení, výroba "panenky předků"
  • meditaci požehnání lůna - Womb Blessing® Meditation
  • přijímání energie
  • meditaci sdílení
  • meditaci a rituál Země - jóni
  • meditaci léčení mateřské linie předků
Jana Černotová


Organizátor kurzu: Ing. Jana Černotová

Údaje pro platbu a platební podmínky:
ČSOB, a.s. č.ú.  240086931/ 0300
částka: 490 Kč
variabilní symbol: 31102020
do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení


Při úhradě převádějte částku kurzovného v plné výši, místo na kurzu je rezervováno na základě přijaté platby. Splatnost kurzovného je do 7 dnů od odeslání přihlášky.


Celosvětové požehnání lůna -  Womb Blessing®  se koná v den úplňků v měsících únor, květen, srpen, říjen a prosinec.  Každé setkání je věnováno jiným archetypálním energiím uvnitř nás, můžete je absolvovat i opakovaně, neboť každé setkání je jiné díky jedinečné skupině žen, která se sejde.

Zažijete probuzení a léčení ženské energie, cestu k autentickému ženství.  Obdržíte dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu. Procítíte energii, která přináší obnovení naší přirozené čistoty a krásy, hojnosti a lásky, tvořivosti a magie, moudrosti a síly. Zažijte energii, která uvolňuje z pout minulosti, omezujících představ a očekávání, bolesti a obviňování. Energie, která nás vede k radosti a hravosti ducha a k vyjádření ženské síly a krásy.